"Internet dziś to super ekspres, który czeka na pasażerów
by zawieźć ich w nową erę, erę globalnej informacji.
Kto nie zdąży wsiąść do niego teraz, jutro może zostać
sam na peronie...."
o nas historia produkty gry planszowe wiedza dla prasy galerie linki kontakt

Popularna polska gra MMORPG również dla Słowaków

Z nowym rokiem popularna polska gra RPG online Arena Albionu została udostępniona naszym południowym sąsiadom. Adres słowackiej wersji serwisu to: www.arena-albionu.sk. Nowi zagraniczni gracze prowadzą rozgrywkę wraz z polskimi uczestnikami zabawy. Ze względu na dużą interaktywność gry, różnice językowe wprowadzają wiele nowych, czasami zabawnych sytuacji, z którymi muszą sobie poradzić gracze.

Gra Arena Albionu jest rozgrywana przez przeglądarkę WWW i do uczestnictwa w niej nie jest potrzebna żadna instalacja dodatkowego oprogramowania. Wystarczy, że nowy uczestnik gry wejdzie na jeden z adresów: polski www.arena-albionu.pl lub słowacki www.arena-albionu.sk i założy konto. Automatycznie po prawidłowym zalogowaniu zostanie przekierowany do jednej z krain świata gry gdzie będzie mógł prowadzić wraz z innymi graczami wirtualne życie swojej postaci.

Oprócz standardowych dla gier RPG elementów, czyli: rozwoju postaci, walk z różnymi potworami i przeciwnikami sterowanymi przez graczy, itd… Uczestnik gry Arena Albionu ma możliwość produkcji przedmiotów, specjalizowania się w różnych zawodach, handlu pomiędzy graczami lub na bazarach, zajmowania różnych stanowisk w społeczeństwie gry takich jak na przykład: król, sułtan, gwardzista, narbonus, witaź. Może on również złożyć hołd lenny innemu graczowi lub zawrzeć wirtualny związek małżeński.

Oficjalne adresy gry

polska wersja: www.arena-albionu.pl
słowacka wersja: www.arena-albionu.sk

WYDARZENIA

Arena Albionu - przygodowa gra karciana.

Kuźnia Gier wyprodukowała dla firmy PROGLOBAL przygodową grę karcianą...

Ponad pół miliona kont w 100% polskie grze internetowej

W polskiej grze internetowej Arena Albionu dostępnej pod....

Poznań Game Arena 2008

Relacja z PGA 2008 - Poznań Game Arena - Targi Multimediów i Rozrywki....o nas | historia | produkty | gry planszowe | wiedza | dla prasy | galerie | kontakt | linki

PROGLOBAL 2007-2010