"Internet dziś to super ekspres, który czeka na pasażerów
by zawieźć ich w nową erę, erę globalnej informacji.
Kto nie zdąży wsiąść do niego teraz, jutro może zostać
sam na peronie...."
o nas historia produkty gry planszowe wiedza dla prasy galerie linki kontakt

Realne spotkanie wirtualnego świata

Spotkanie z autorem

W dniach 5-8 października 2007 roku, w Ośrodku Wypoczynkowym 'ŁĄCZPOL' w Łapinie, odbył się kolejny zlot rodzinny miłośników i fanów, polskiej gry internetowej typu MMORPG, Areny Albionu.

Było to zetknięcie i połączenie wirtualnego świata gry z realnym spotkaniem graczy. Udział w zlocie wzięło ponad 100 graczy z Polski i zagranicy.

Spotkanie odbyło się w taki sposób aby każdy znalazł coś dla siebie. W piątkowy wieczór odbył się oczekiwany przez graczy 'wieczór z Autorem'. Podczas tego spotkania autor gry malkon przedstawił prezentacje i opowiadał o nowej lokacji RaaniiDil. Na koniec z oddaniem próbował sprostać licznie zadawanym pytaniom. Gracze zadawali pytania, podsuwali swoje pomysły i kierunki zmian w jakich powinien pójść dalszy rozwój gry. Wieczorem brać rycerska oddała się 'kurtuazyjnej', realnej hulance i swawoli. Solidarnie spożywała rycerskie trunki (miód pitny, nalewki, piwo), szlifowała swe głosy niekoniecznie rycerskimi pieśniami i prowadziła zawzięte dyskusje. W ciągu dnia każdy mógł wziąć udział w zawodach drużynowych i indywidualnych.

Drużynowo można było się zmierzyć w przeciąganiu liny, wyścigach na kajakach, pasjonującym turnieju w tzw 'piłkarzyki' i kalamburach. W sobotę, pod wieczór, miał miejsce punkt kulminacyjny agendy - spotkanie integracyjne przy ognisku, pieczonym prosiaku i piwie. ;-) Każdy uczestnik Zlotu miał zagwarantowany nocleg w komfortowych domkach lub pokojach z łazienkami, a także pełne wyżywienie. Podczas Zlotu rozdano dosłownie 'ciężarówkę nagród'. Już w trakcie pierwszego dnia każdy uczestnik otrzymał specjalne gadżety z gry Arena Albionu - smycz do telefonu komórkowego oraz pamiątkowe zdjęcie.

Najpiękniejsze jet to, że został przełamany stereotyp, jakoby to w sieci, za monitorem komputera nie siedzi anonimowy 'ktoś'. Wirtualną rozrywkę warto czasem przenieść do realnego świata :-)

Oficjalne adresy gry

www.arena-albionu.pl

WYDARZENIA

Arena Albionu - przygodowa gra karciana.

Kuźnia Gier wyprodukowała dla firmy PROGLOBAL przygodową grę karcianą...

Ponad pół miliona kont w 100% polskie grze internetowej

W polskiej grze internetowej Arena Albionu dostępnej pod....

Poznań Game Arena 2008

Relacja z PGA 2008 - Poznań Game Arena - Targi Multimediów i Rozrywki....o nas | historia | produkty | gry planszowe | wiedza | dla prasy | galerie | kontakt | linki

PROGLOBAL 2007-2010