"Internet dziś to super ekspres, który czeka na pasażerów
by zawieźć ich w nową erę, erę globalnej informacji.
Kto nie zdąży wsiąść do niego teraz, jutro może zostać
sam na peronie...."
o nas historia produkty gry planszowe wiedza dla prasy galerie linki kontakt

Nowa kraina czeka na odkrycie...

Dzielnicy 1000 Rzemiosł

Twórcy popularnej, polskiej gry internetowej MMORPG Arena Albionu weszli w nowy rok z rozmachem i przygotowali dla swoich fanów miłą niespodziankę. Jak się dowiedzieliśmy na ukończeniu są już prace nad nowa osadą Raaniidil. Zagorzali fani Areny Albionu już zacierają ręce w oczekiwaniu na udostępnienie im nowych, wirtualnych krain. Wiarą obowiązującą w Raaniidil będzie hinduizm,władcą będzie Maharadża, strażnikiem Śudra, kapłanem Bramin, wojownikiem wiary - Kszatri.

W Dzielnicy 1000 Rzemiosł powstanie między innymi obserwatorium, w którym będzie się szkolił astrolog, by potem móc wyprodukować lunetę, księżycowy pył, księgę dżungli, księgę medyczną. W samej osadzie RaaniiDil będzie Złota Rezydencja stanowiąca siedzibę tamtejszego władcy, którym zostanie jeden z graczy. W przepięknej Mandirze miejscu kultu będzie możliwe zawieranie związków małżeńskich pomiędzy hindusami oraz składanie ofiar.

Groźnym miejscem będzie Wyżyna Sikchu, tutaj w Przełęczy Roha w przerażającym żarze topiącym nawet stal, przy pomocy specjalnej odblaskowej szaty będzie można poszukiwać szmaragdów. Natomiast na Wzgórzu Hora bandyta lub kozak będzie mógł zostać Arcyłotrem. Nie jest nowością, że przejścia między poszczególnymi miejscami będzie zagradzało groźne monstrum, tym razem będzie to Strażnik Jama.

Wielu graczy z ogromnym zainteresowaniem oczekuje na zakończenie prac nad sposobem wyboru władcy Raaniidil czyli Maharadży. „Starsi” gracze już zmienili wiarę na hinduizm, by móc ubiegać się o ten tytuł. Nie ma się co dziwić w końcu zostanie pierwszym maharadżą to nie lada wyzwanie, gdyż w dużej mierze od władcy zależy jaką politykę przyjmie nowa lokacja i jakie będzie miała stosunki z innymi osadami.

Fanom gry Areny Albionu życzymy czerpania dużo przyjemności z wirtualnej zabawy, wytrwałości i cierpliwości w podboju nieodkrytych jeszcze lądów. Twórcom zaś, wielu kolejnych, trafnych pomysłów, by rychło zakończyli prace nad Raaniidil i pozwolili graczom czerpać korzyści z wirtualnej lokacji.

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą co to Arena Albionu przypominamy, że jest to bardzo modna w ostatnim czasie, oryginalna w 100% polska gra online typu RPG. Gra rozgrywana jest w sieci przez wielu graczy jednocześnie. Aktualnie w Arenę Albionu gra ponad 5000 osób, a przez cały okres jej istnienie udział w zabawie wzięło ponad 250 000 graczy. Aby w nią zagrać nie trzeba nic instalować, wystarczy komputer, przeglądarka i podłączenie do sieci Internet.

Oficjalne adresy gry

www.arena-albionu.pl

WYDARZENIA

Arena Albionu - przygodowa gra karciana.

Kuźnia Gier wyprodukowała dla firmy PROGLOBAL przygodową grę karcianą...

Ponad pół miliona kont w 100% polskie grze internetowej

W polskiej grze internetowej Arena Albionu dostępnej pod....

Poznań Game Arena 2008

Relacja z PGA 2008 - Poznań Game Arena - Targi Multimediów i Rozrywki....o nas | historia | produkty | gry planszowe | wiedza | dla prasy | galerie | kontakt | linki

PROGLOBAL 2007-2010