"Internet dziś to super ekspres, który czeka na pasażerów
by zawieźć ich w nową erę, erę globalnej informacji.
Kto nie zdąży wsiąść do niego teraz, jutro może zostać
sam na peronie...."
o nas historia produkty gry planszowe wiedza dla prasy galerie linki kontakt

Nowy sklep internetowy a w nim gry planszowe.
"4karo" – nowy sklep internetowy z grami planszowymi.

Sklep internetowy z grami

Z początkiem jesieni rozpoczął funkcjonowanie nowy sklep internetowy z dobrymi grami planszowymi i z fachową obsługą. Dynamicznie powstający sklep ma nazwę 4karo i jest umieszczony pod adresem internetowym http://www.4karo.pl. Sklep ten powstał w wyniku współpracy dwóch doświadczonych, w dziedzinie gier internetowych i planszowych, firm PROGLOBAL i CENTRUM GIER I ANIMACJI.

4karo to sklep internetowy, który sprzedaje gry wszelkiego rodzaju w bardzo atrakcyjnych cenach. Można tam nabyć rzadko spotykane zdobione kości do gier (zestawy kości wielościennych i sześcio-ściennych z motywem elfickim i smoczym), gry planszowe ( mi. in. Shogun, Agricola, Kragmortha, Twilight Imperium, El Grande ) , cieszące się dużą popularnością karcianki kolekcjonerskie ( Duel Masters,World of Worcraft, Naruto), a także gry figurkowe, bitewne, różne akcesoria do gier i akcesoria modelarskie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, w sklepie internetowym 4karo zastosowano metodę wyszukiwania szczegółowego w tytułach, opisach produktów i ich cechach. Asortyment sklepu został podzielony na kategorie i szereg pod kategorii ułatwiających poszukiwanie interesującego produktu. Na szczególną uwagę zasługują zakładki: Polecane, Promocje i Nowości. W dziale Promocji umieszczane są gry, które można nabyć w naprawdę bardzo atrakcyjnych cenach. Warto tam często zaglądać, gdyż co jakiś czas organizowane są bardzo ciekawe promocje, dzięki którym po znacznie niższych cenach można kupić wiele ciekawych tytułów. Pod zakładką Nowości można się zapoznać z grami, które dopiero co zostały wprowadzone do asortymentu sklepu. Warto również zwrócić uwagę na zakładkę - obserwować. W sklepie 4karo produkt, który zainteresuje użytkownika można dodać do obserwowanych i sondować, kiedy będzie w cenie promocyjnej. Dodając produkt do obserwowanych, użytkownik oszczędza czas w celu sprawdzenia ceny produktu i za każdym razem po zalogowaniu nie musi wertować po stronach w poszukiwaniu upatrzonej gry. Jeśli klient nie znajdzie w asortymencie sklepu 4karo gry, której poszukuje, korzystając z zakładki kontakt, może napisać do obsługi sklepu z zapytaniem o daną grę, a oni udzielą mu odpowiedzi i uczynią wszytko by taką grę dla klienta sprowadzić, choćby z drugiego końca świata.

4karo to nie tylko sklep internetowy ale również interaktywny serwis, który jest współtworzony przez użytkowników. Można nie tylko poczytać artykuły, opinie o grach i wszystkim co z nimi związane ale również, po zalogowaniu, można samemu dodać własne teksty, subiektywną opinie o produkcie, swoje zdjęcie zrobione podczas gry, pliki.

Z myślą o klientach w sklepie 4karo został wprowadzony innowacyjny system bonusowy. Za każdy zakupiony towar klient po potwierdzeniu odbioru otrzymuje punkty rabatowe. Punkty rabatowe się sumują, dzięki temu za zebrane w ten sposób punkty można zakupić kolejne gry po znacznie niższych kosztach.

Mimo krótkiego czasu istnienia sklepu w sieci, dzięki niskim cenom, szybkiej i fachowej obsłudze 4karo zyskał już sobie wielu zwolenników i stałych klientów nie tylko w Polsce ale również poza jej granicami oraz ma już wysoką pozycję w wyszukiwarce google. Prace nad sklepem internetowym trwają na bieżąco, w najbliższym czasie planowana jest zmiana szaty graficznej, poszerzenie asortymentu o nowe, nie tylko unikalne gry oraz wprowadzenie nowych form płatności ułatwiających klientom zakup towarów.

Cieszy fakt ze na polskim rynku można dostrzec wzrost zainteresowani grami planszowymi i że coraz więcej osób, w różnym przedziale wiekowym, zaczyna preferować spędzanie wolnego czasu nie przed telewizorem ale z przyjaciółmi na potyczce przy grze planszowej.

WYDARZENIA

Arena Albionu - przygodowa gra karciana.

Kuźnia Gier wyprodukowała dla firmy PROGLOBAL przygodową grę karcianą...

Ponad pół miliona kont w 100% polskie grze internetowej

W polskiej grze internetowej Arena Albionu dostępnej pod....

Poznań Game Arena 2008

Relacja z PGA 2008 - Poznań Game Arena - Targi Multimediów i Rozrywki....o nas | historia | produkty | gry planszowe | wiedza | dla prasy | galerie | kontakt | linki

PROGLOBAL 2007-2010