Maliwnicze działki Kopanino / Toruń
Wersja językowa: polska, angielska, niemiecka,
rosyjska, arabska, chińska
Oferta

  Pragniemy państwu zaoferować zakup malowniczych działek budowlanych przeznaczonych pod mieszkalnictwo jednorodzinne. Działki są położone na terenie pięknej wsi kujawskiej o nazwie Kopanino w bardzo bliskiej odległości od zabytkowego miasta Toruń.

  Ofertę sprzedaży stanowią działki budowlane o powierzchni od 12 do 24 arów. Dla działek uchwalony jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod mieszkalnictwo jednorodzinne. Działki znajdują się w malowniczym, spokojnym, przepięknie położonym terenie w otoczeniu lasu i rzeczki Jordan oraz terenu zieleni parkowej.

  Tuż przy działkach znajduje się pętla miejskiej linii autobusowej z Torunia co gwarantuje bardzo dobrą komunikację. Dojazd drogą asfaltową.

  Media : woda i energia elektryczna znajdują się w rejonie działek. Prowadzone są prace w doprowadzeniu gazu i kanalizacji ściekowej co jeszcze bardziej uatrakcyjni działki.

  Od strony zachodniej istnieje zabudowa nowych domków jednorodzinnych a od północnej po drugiej stronie drogi asfaltowej znajdują się malownicze zabudowania gospodarstw wsi Kopanino.

  Zieleń parkowa stanowią przepiękne 100 letnie dęby i buki. Otoczone one zostaną droga dojazdowa do planowanych domków jednorodzinnych.

  Każda działka posiada "Wypis z rejestru gruntów" niezbędny do sporządzenia aktu notarialnego i założenia oddzielnej księgi wieczystej.

Szczegółowe informacje o działkach >>

UWAGA !
Zakup działek bezpośrednio od właściciela bez pośredników.


Realizacja strony PROGLOBAL 2008r.